Jak wyglądać dobrze każdego dnia?

Każda kobieta prawie codziennie staje przed lustrem i narzeka, że nie ma w co się ubrać, albo nie podoba się jej coś innego, a to, że jest za gruba, a to jej ubrania wydają się jej stare i nieciekawe. Co więc zrobić, aby to zmienić? Jak z Kopciuszka zamienić się w piękną Księżniczkę? Otóż pomocna może być biżuteria. Zakładając błyskotki do nawet najbardziej nudnego, zwykłego stroju jesteśmy w stanie wyglądać bardzo pięknie.

Bransoletki, pierścionki, kolczyki ożywią nasz strój i sprawią, że będziemy czuć się pewniej i wyglądać lepiej. Zwłaszcza, że nadchodzi lato, a wówczas wszystkie chwyty dozwolone. Można nosić tak dużo biżuterii, jak chcemy i z czym chcemy. Wiadomo nie chodzi o to, aby od razu obwiesić się jak choinka, ale ważne jest, abyśmy choć odrobinę błyszczały.

Bransoletki mogą być niewielkie, ale w dużej ilości lub odwrotnie jedna lub dwie duże, najlepiej w neonowych kolorach. To dobrze wygląda do sukienki czy bluzki z krótkim rękawem. Warto też przyjrzeć się skórzanym czy sznurkowym bransoletkom, albo takim zrobionym z łańcuszka.

Pierścionki także duże, ale wtedy w mniejszych ilościach, albo więcej, ale niech to będą cienkie obrączki. Z pewnością znajdziemy coś takiego u siebie w kasetce z biżuterią, a jeśli nie to w szafie. Zaś kolczyki mogą także być albo małe, albo duże. Wielkie koła lub geometryczne formy, albo wiszące, łańcuszkowe kolczyki. Ważne, żeby wyglądało to ładnie i żeby pasowało nam do stroju, cała reszta absolutnie nie jest ważna.

www.rrd.org.pl W tym roku najmodniejsze suknie sylwestrowe będą koloru granatowego


www.msknet.pl